Lastele: Tunnike Annaga raames Lelupidu (osalejate vahel loosime vahvad auhinnad)

Lastele: Tunnike Annaga raames Lelupidu (osalejate vahel loosime vahvad auhinnad)

Sel korral tuleb “Tunnikesele Annaga” külla Lelunurk! 2-aastase pisipreili ema Moonika õpetab mängima vahvaid ja arendavaid Beleduc´i mänge. Moonika on lelukonsultant, kes väärtustab vastupidavaid ja arendavaid puidust mänguasju. Veedame lõbusa tunnikese laua-ja põrandamänge mängides ja tutvume vahvate käpikloomadega, millega on tore teatrit teha.
Beleduc metoodilised mängud ja mänguasjad on välja töötatud spetsiaalselt lasteasutustele erinevate oskuste arendamiseks ja õpieesmärkide kinnistamiseks, kuid sobivad suurepäraselt ka sõprade ja pere seltsis mängimiseks. Beleduci mänguasjad annavad lapsele uusi teadmisi, arendavad loovust, mõtlemisoskust ja suhtlemist.
Laps ei mängi, et õppida, kuid õpib mängides kõige paremini!

Kõikide osalejate vahel loosime “Tunnike Annaga” lõpus välja:

Lauamängu “Nõiaköök” firmalt Beleduc
Lihtsate reeglitega kaasahaarav lauamäng arendab tähelepanu, keskendumisvõimet ja mälu. Mäng on võitnud ülemaailmselt palju auhindu. Tore mäng kogu perele!

Kaks komplekti maagilist korduvkasutatavat Melissa& Doug Water Wow värviraamatukomplekt veepliiatsiga. Kompaktses reisipakendis toodet on lihtne kasutada, see ei määri käsi ega riideid ning on põnev ajaviide nii kodus kui reisil olles.

www.facebook.com/events/176750152808827/

Kuupäev

veebr. 15 2017

Aeg

18:00 - 19:00

Asukoht

Mustamäe Keskus
A. H. TAMMSAARE TEE 104A
Kategooria

Korraldaja

Lotte kohvik
QR Code