Põhja-Tallinna uue plaadi „Alati olemas“ ESITLUSKONTSERT

Põhja-Tallinna uue plaadi „Alati olemas“ ESITLUSKONTSERT

Põhja-Tallinna uue plaadi „Alati olemas“ ESITLUSKONTSERT Mustamäe Keskuses!

Eesti popisugemetega hip-hop ansamblil Põhja-Tallinnal ilmub oktoobri keskpaigas uhiuus stuudioalbum „Alati olemas“. Elamusterohke plaadiesitlus toimub ka Mustamäe Keskuse I korruse aatriumis (Blenderi lähistel) laupäeval, 11. novembril kell 15:00. Esitusele tulevad uhiuued palad verivärskelt albumilt „Alati olemas“!

Oodatud on kõik muusikasõbrad koos sõprade ja perega! 🙂

————-

Projekt Põhja-Tallinn on tänaseks saanud kümneaastaseks ja jõudnud neljanda täispika albumini, mis kannab nime “Alati olemas”. Nimi sümboliseerib loomingut, mis kestab üle aegade ja nii bändide kui inimeste eluigade. Samuti ka seda, et olenemata koosseisumuutustest, rasketest hetkedest bändi liikmete eraelus ning tõusudest ja mõõnadest on bänd ja loodud muusika kuulaja jaoks alati olemas. Albumil leidub 15 täiesti uut lugu, mille kallal RoundSound stuudios veidi üle aasta tööd tehtud ja vaeva nähtud on. Lisaks Maiale on kaasatud ka külalisvokaale refräänides, seekord kolm meest: Rolf Roosalu, Koit Toome ja Markus Teeäär. Seekordsel kauamängival on senisest suurem roll elektroonilisel saundil ning akustilised pillid lisavad pigem värve ja varjundeid, kuid leidub ka rokkivaid lugusid ja võiks lausa öelda, et üllatusmomente.

Kindlasti on uus album Põhja-Tallinna fännide jaoks nagu värske õhk lämbel suvepäeval ja loodetavasti ei ehmata see kedagi eemale, pigem toob värskem uus suund ning vana hea algne vokalistide koosseis juurde uusi muusikaaustajaid.

 

PS! Esitluspäeval on album Apollo Klubi liikmetele -10% soodsam!

Kohtumiseni 11. novembril kell 15!

Sündmusest lähemalt siin!

Kuupäev

nov. 11 2017

Aeg

15:00 - 16:00

Asukoht

Mustamäe Keskus
A. H. TAMMSAARE TEE 104A
Kategooria
QR Code