Taimetoidupäev Mustamäe Keskuses

Taimetoidupäev Mustamäe Keskuses

Tule ja avasta koos meiega 12. mail kell 11-16 TAIMETOIDUMAAILM Mustamäe Keskuses!

Päev on mõeldud nii alles taimetoiduga tutvust tegevatele kui ka pikaajalistele taimetoidusõpradele. Kohapeal on toimumas LAAT ning kell 12-15 LOENGUD keskuse aatriumis.

LOENGUD KESKUSE AATRIUMIS (loe esinejatest lähemalt↓)
💚 kell 12.00-12.45 Liisa-Indra Pajuste (www.banaanisaar.ee) loeng “Kuidas panna taimetoit end noorendama?”
💚 kell 13.00-13.45 Külli Holsting (toitumisnõustaja, www.kylliholsting.ee) loeng ”Taimetoit ja vitamiinid”
💚 kell 14.00-14.45 Janika Pajumaa (MyFitnessi treener) loeng “Taimetoit ja trenn”

✅Loengud on kõigile osalejatele TASUTA.
✅Kohapeal on võimalik teha kehakoostise mõõtmist (5€) ja saada soovitusi MyFitnessi treeneri poolt.

↓LÄHEMALT ESINEJATEST↓

☆ LIISA-INDRA endast lähemalt:
Hariduselt olen riigiteadlane, kogemuselt ajakirjanik, peatoimetaja ja kommunikatsioonijuht. Taimepõhist toitumist ja toortoitlust olen õppinud Vegetarian Health Institute´is ning USA vanimate ja suurimate ülikoolide hulka kuuluvas Cornelli Ülikoolis. Lisaks läbisin ka massöörikoolituse M.I. Massaažikoolis ning Eesti Võimlemisliidu ja Tallinna Ülikooli treeneriõpingud ning õppisin täiendõppena laste toitumist Stanfordi Ülikoolis ja taimebioloogiat Tel Avivi Ülikoolis.
Oleme terve perega täistaimsel toidul ja elu pole kunagi olnud parem! Meie tegemistest ja vegan-elustiili uudistest saab lugeda minu veebist www.banaanisaar.ee.

☆ KÜLLI endast lähemalt:
Toitumisega olen tegelenud teadlikult ligi kümme aastat, kui minu esimesel lapsel ilmnes tugev toiduallergia, mil pidin loobuma piimast, munast, nisujahust jt argipäevastest toiduainetest. Olen olnud alati küpsetamise huviline, igava toiduvalikuga ei ole ma kunagi leppinud. Soov aidata teisi, kes ei leia abi oma probleemidele ja enda suur huvi tervisliku toitumise vastu viis mind Tervisekooli õppima.
Olen lõpetanud toitumisnõustaja õppe ja hetkel jätkan õpinguid toitumisterapeudi õppes. Olen end täiendanud Krautmani Terviseakadeemias ja Tallinna Tervishoiukõrgkoolis, erinevatel jätku- ja täienduskoolitustel ning kursustel. Osalenud ka Ameerika Bio Medical Insitute arsti Chun Wongi koolitustel. Olen läbinud ka rinnagatoitmise kursuse. Tegutsen koolitajana Annely Sootsi Tervisekoolis. Nõustan Pelgulinna sünnitusmajas rasedaid ja pakun individuaal- ning pere nõustamisi. Pean meelsasti loenguid, viin läbi töötubasid ja üritusi.
Usun, et tervislik toitumine on kõige lihtsam viis muutuda ilusamaks ja energiast pakatavamaks, ennetada vananemise ilminguid ning elada tervet ja õnnelikku elu. Oluline on astuda esimene samm ja teha üks väike muutus. www.kylliholsting.ee

☆ JANIKA endast lähemalt:
Olen õppinud Tallinna Ülikoolis kehakultuuri eriala ja täiendanud end funktsionaal- ja personaaltreeningute suunal pidevalt. Aktiivselt tegelen ka erinevate spordialadega purjelauasurfist joogani. Olen tegutsenud treenerina alates aastast 2009 treenides erinevas füüsilises vormis ja vanuses naisi. Olen elanud ka Kreekas töötades rahvusvahelises keskkonnas jõusaali instruktorina ja personaaltreenerina. Nii palju kui on erinevaid inimesi on ka eesmärke, kuid kogemusest võib ta öelda, et kunagi ei ole hilja leida endale sobiv sportlik tegevus ja viis, mis pakub rõõmu, mitte ei ole kohustus saavutamaks soovitud vormi. Vahel on selleks vaja lihtsalt lisa motivatsiooni ja juhendamist. Pean oluliseks mitmekülgsust ja avatust proovimaks uusi asju treeningul ja elus üldiselt. MyFitnessis on minu eesmärgiks pakkuda inimestele jätkusuutlikku treeningu ja toitumise alast nõu, et saavutada tulemused tervislikult.

☆☆☆

✅ NB! Kui soovite laadal oma tooteid müüa, palun saatke osalemise soov infoga (nimi, kontakt, ruumi vajadus, müüdavad tooted) e-postile laat@domino.ee. Pärast info saamist vaatavad korraldajad selle üle ning kinnitavad registreerimise e-posti teel. Lisainfo telefonil 529 2635. 

👉 Tule Mustamäe Keskuse TAIMETOIDUPÄEVALE 12. mail kell 11-16! Saame kokku!

Kuupäev

mai 12 2018

Aeg

11:00 - 16:00

Asukoht

Mustamäe Keskus
A. H. TAMMSAARE TEE 104A
Kategooria
Mustamäe Keskus

Korraldaja

Mustamäe Keskus
QR Code