Suurendasime oluliselt parkimiskohtade arvu

Suurendasime oluliselt parkimiskohtade arvu

Mustamäe Keskuse avamisaegne parkimiskohtade puudus on tänaseks lahenenud, kinnitab keskus ja kutsub Mustamäe uue kohtumispaiga juures tasuta parkimist nautima nii kaupluste, toidukohtade kui moodsaima kinokeskuse külastamiseks.  

Lisaks senistele parkimiskohtadele keskuse esisel platsil ja katuseparklas on nüüd Mustamäe Keskuse hoone taha lisandunud 40 kohta, mida on ideaalne kasutada just kino külastamiseks, asudes hoone kinopoolses küljes väikese jalavaeva kaugusel. Tammsaare pst äärde Sõpruse pst poolsele küljele on lisandund ligi 20 parkimiskohta.

“Uuenduste järel ei ole meie teada kordagi tulnud ette olukorda, et meie parklates ei oleks olnud võimalik leida parkmiskohta – seda nii hommikuti, mil suur hulk inimesi eelistavad spordiklubis trennis käia, päevastel aegadel, mil paljud ümbruskonna inimesed naudivad keskuse erinevaid toidukohti lõunatamiseks, õhtuti, kui tehakse suurem osa pere toidu- ja tarbekaupade ostudest ega nädalavahetuseti, mil võetakse rohkem aega, et käia põhjalikumalt poodlemas või meelt lahutamas,” ütles Mustamäe Keskuse esindaja Erko Reinmann.

Keskuse juures olev tasuta parkimisvõimalus on ilmselt kõige kasulikum kinokülastajate jaoks, kellel muidu maksaks mõne südalinna kino külastamine parkimise võrra sageli kaks või enam korda rohkem. “Mustamäe Keskuse juures on parkimine tasuta, märgistades parkimise algusaja parkimiskellaga või keskuse sees vastavates automaatides,” lisas Reinmann.

Parkimiskorralduse tõhustamisega lubab keskus aga edasi tegeleda, et külastusi veelgi sujuvamaks muuta. Samuti on arutluse all võimalus tuua bussipeatused keskusele lähemale, mis võimaldaks senisest veelgi mugavalt külastada Mustamäe moodsaimat kaubandus- ja meelelahutuskeskust ka ühistranspordiga.

Mustamäe keskuse parklate skeem

parkimine