LIDO suletud remondiks
Mustamäe LIDO uueneb
Mustamäe Keskuse LIDO on ajutiselt remondiks suletud, et tulla sügisel tagasi värskema ja veelgi mõnusama restoranikogemusega.
Remondiperioodil LIDO Mustamäel külastajaid vastu ei võta, kuid tegemist on ajutise pausiga. Uuendustööd on vajalikud selleks, et pakkuda edaspidi paremat keskkonda nii igapäevaseks lõunaks, perega söömiseks kui ka tuttavate LIDO lemmikroogade nautimiseks.
LIDO avatakse taas sügisel.
Aitäh mõistva suhtumise eest!
Seniks ootavad sind Mustamäe Keskuse teised restoranid ja kohvikud. Nälga siin majas ei jää keegi.
Samuti tuletame meelde, et keskuse restoranide lõunapakkumised leiad nüüd mugavalt siitsamast kodukalt.
Kohtumiseni Mustamäe Keskuses!